тел: 38 (097) 502 92 66

 


с. Погреби, вул. Соборна, буд. 3,
Броварський р-н. Київська обл.

google 1fbyou tube 1vkontakte 1pinterest

Тут можливо зробити якись напис


тел: 38 (097) 502 92 66

 


с. Погреби, вул. Соборна, буд. 3,
Броварський р-н. Київська обл.

      logo1

 

      Перехід дитини з дитячого садка у школу є важливим етапом її життя, який пов’язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із відповідними процесами самоусвідомлення, із зіткненням з новими проблемами, відкриттям у собі нових можливостей тощо. Все те, що чекає дитину у школі, є продовженням того, чим займалася, що опановувала вона раніше .

   Для організації якісної роботи з даного питання між нашим дошкільним закладом та Погребською ЗОШ І-ІІІ ступенів укладена угода про співпрацю. Щороку складається план спільної роботи з питання наступності, в якому передбачаються такі форми роботи як: екскурсії дітей старших груп до школи, спільні виставки робіт з образотворчої діяльності, спільні свята та розваги, відвідування уроків у школі вихователями старших груп, запрошення вчителів початкових класів на батьківські збори та підсумкові заняття.

    Згідно річного плану роботи та плану спільних заходів з наступності між КДНЗ «Лісова пісня» та Погребською ЗОШ І-ІІІ ступенів 03 квітня 2018 року діти старшої групи разом із завідувачем Наталією Володимирівною та вихователем Ігнатенко Людмилою Володимирівною, помічником вихователя Белінською Оленою Володимирівною відвідали Погребську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

P4031047  P4031048

 

Медична сестра школи Галина Миколаївна провела для дітей цікаву змістовну екскурсію по школі: діти відвідали класи, де навчаються учні, побували у спортивній та актовій залі, переглянули творчі виставки   учнів початкових класів. У школі дошкільнята зустріли багато своїх друзів, випускників нашого дошкільного закладу. Після екскурсії у дітей залишилось багато позитивних вражень та емоцій. Сподіваємось, що наші майбутні першокласники будуть із задоволенням навчатись у школі

 

P4031050  P4031053

 

 

 

Цікавою та повчальною для дошкільнят старшої групи стала екскурсія до школи.